img
img

TER YAZILIM

Uzaktan Eğitim Teknolojileri

distance

Ter Yazılım Katalog İncele

TER Yazılım Bilgisayar Ltd. Şti. Süleyman Demirel Üniversitesi Göller Bölgesi Teknokentinde 2008 yılında kurulmuş olup bir çok yazılım projesi gerçekleştirmiştir. Ter Yazılım olarak 2010 yılından bu yana Uzaktan Eğitim ile eğitim veren kurumların anahtar çözümlerini ve bu çözümlerde, Uzaktan Eğitimde kullanılan tüm yazılım, donanım ve kablolama hizmetlerini sağlamaktayız. 2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu Kurucu Müdürü Doç. Dr. Tuncay Yiğit' in öncülüğünde Türkiye' deki Üniversitelerde kurulan Uzaktan Eğitim alanındaki tüm çözümleri sağlamaktayız. Ter Yazılım olarak E-Sınıf, E-Stüdyo, E- Toplantı Salonu gibi çözümleri sunmaktayız.

 
Doç. Dr. Tuncay Yiğit Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu Kurucu Müdürü ve aynı zamanda 2008 - 2011 yılları arasında Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu müdürlüğünü yürütmüştür. Üniversiteler ve birçok sivil toplum kuruluşları tarafından hazırlanan konferans ve seminerlere konuşmacı olarak katılmıştır.
Hamit ARMAĞAN Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulunda 2008-2011 yılları arasında Sistemden Sorumlu Müdür Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Uzaktan eğitim e-stüdyo tasarımları ve teknolojileri hakkında çalışmaları olmuştur.
Recep ÇOLAK Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulunda Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir. Uzaktan eğitimde kullanılan yazılımları üzerine çalışmaları bulunmaktadır.
Mevlüt ERSOY Süleyman Demirel Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulunda Sistem Yöneticisi olarak çalışmaktadır.Uzaktan eğitim teknolojileri üzerine çalışmaları bulunmaktadır.
İbrahim ŞANLIALP Süleyman Demirel Üniversitesi Göller Bölgesi Teknokentinde bulunan TER Yazılım Ar-Ge faaliyetinde Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Robotik teknolojileri üzerine çalışmaları bulunmaktadır. Web ve Uzaktan Eğitim teknolojilerinde Ar-Ge faaliyetleri yürütmektedir.
img img
img